with Brak komentarzy

Co robi wirtualna asystentka?

 

Co robi wirtualna asystentka? Jak będzie wyglądała nasza współpraca?


Przed podjęciem współpracy z wirtualną asystentką mogą pojawić się myśli "jak by to miało wyglądać", dlatego poniżej staram się odpowiedzieć na najczęściej powtarzające się pytania i rozwiać Twoje ewentualne wątpliwości:

Kim jest wirtualna asystentka?

To Twoja asystentka, tylko zdalna. Nie pracujemy w jednym pomieszczeniu, nie widujemy się codziennie, nie musisz mi organizować miejsca pracy ani dbać o moje narzędzia do jej wykonywania.


Co robi wirtualna asystentka?

Jako wirtualna asystentka wspieram biznesy w różnym zakresie - to zależy od Twoich potrzeb oraz profilu Twojej działalności.

Po szczegóły zajrzyj do podstrony OFERTA


Czy podjęcie współpracy wiąże się z formalnościami?

Wszystko zależy od skali i zakresu zadania, które chcesz zlecić. Dla mnie tak samo wiążące są ustalenia via e-mail, Asana czy podpisana umowa o współpracy, poufności i rodo.


Kiedy i jaki sposób mam delegować zadania?

Pracuję w dni powszednie w godzinach przedpołudniowych.

Preferuję formę pisemną (bardzo lubię Asanę), możemy to również omówić przez komunikator video, a ja z naszej rozmowy zrobię pisemne podsumowanie ustaleń i prześlę do Twojej akceptacji. Zdaję sobie sprawę, że samo delegowanie może być dla Ciebie na początku trudne, ale liczę, że szybko nabierzesz do mnie zaufania i zajmiesz się rozwojem swojego biznesu.


W jaki sposób komunikujemy się w trakcie naszej współpracy?

Możliwości jest wiele – via e-mail, Asana etc. – tak naprawdę zależy to od rodzaju zadania, bieżących potrzeb i naszych uzgodnień.


Jak liczysz czas spędzony nad moim zadaniem?

Czas mojej pracy wirtualnej asystentki kontroluję poprzez program Toggl, który daje możliwość raportowania i różnych podsumowań. Możemy się umówić na raport po zakończeniu jakiejś części zadania lub w ramach jego podsumowania, abyś wiedział/a na jakim etapie wykupionego pakietu jesteś.


Ile to będzie kosztowało?

Zapraszam do podstrony CENNIK

Z założenia wirtualne asystentki pracują głównie na wcześniej opłaconych pakietach godzin.


Czy otrzymam fakturę za Twoją pracę?

Wystawiam fakturę z VAT.


Co w sytuacji jeżeli zostaną niewykorzystane minuty z pakietu?

W przypadku stałej współpracy (minimum przez 3 miesiące) możemy się umówić na ich przeniesienie na kolejny miesiąc. Nie ma natomiast możliwości zwrotu kosztów za te minuty – zgadzając się na współpracę rezerwuję dla Ciebie mój czas i jestem do dyspozycji w tym konkretnym przedziale godzinowym.


Jeśli powyżej nie ma odpowiedzi na Twoje wątpliwości to chętnie je rozwieję - zapraszam do kontaktu: KONTAKT

 

Zostaw Komentarz