Po kilkunastu latach pożegnałam etat i rozpoczęłam swoją przygodę zawodową w całkiem innej roli, bo jako wirtualna asystentka. Szybko okazało się, że to, co robię najlepiej to łączenie kropek i układanie klocków żeby wszystko dobrze działało. 

To doprowadziło mnie do bycia managerką projektów online. 

Co to oznacza?
➡️ Pracuję online, swoich klientów znam przez komunikatory video, kontaktujemy się przez program do zarządzania projektami lub e-maile.

Kim są moi klienci?
➡️ To mikroprzedsiębiorcy z różnych „bajek", ale łączy ich jedno: prowadzą swoją działalność w internecie. Albo promują tam swoje usługi.

Co dla nich robię?
➡️ Wspieram ich w rozmaitych projektach, głównie przy optymalizacji działań, tworzeniu lejków sprzedażowych dla produktów online i e-mail marketingu (piszę treści sprzedażowe). Przejmuję te obowiązki, które, choć ważne dla rozwoju biznesu, zabierają czas na doskonalenie oferty.

Patrzę z lotu ptaka i pomagam poukładać działania w spójne sekwencje. I zawsze mogą liczyć na mój szczery feedback, nawet jeśli nie do końca jest to po ich myśli. 😉

Wierzę w projekty, przy których pracuję i cieszę się, że jestem ich częścią.


Moje wcześniejsze doświadczenia okazały się niezłą bazą do rozpoczęcia pracy w świecie in-line. Każda z firm, w których pracowałam, nauczyła mnie czegoś innego (jeśli interesuje Cię, w jakich firmach pracowałam to zerknij na mój profil na Linkedin).

Moje TOP10 talentów wg Gallupa:

Indywidualizacja

Strateg

Empatia

Zbieranie

Komunikatywność

Aktywator

Intelekt

Czar

Zgodność

Poważanie

Wspierając biznesy on-line moich klientów, patrzę na nie szerzej, wykorzystując talenty z domeny strategicznego myślenia oraz budowania relacji. A mój główny talent - indywidualizacja - pomaga mi realizować każdą współpracę w inny, świeży sposób.


Prywatnie jestem spełnioną mamą pełnej energii trójki dzieci. Lubię czytać książki kucharskie i gotować, nie jem mięsa, lubię art deco i modernistyczną architekturę. Uwielbiam wszystko, co namalował i zaprojektował Alfons Mucha. Mam słabość do przedmiotów vintage i regularnie ćwiczę jogę. Staram się żyć w rytmie slow, co nie zawsze jest możliwe, ale niezmiennie rozwijam się w tym kierunku.