agnieszka-cieslik-wirtualna-asystentka

Po kilkunastu latach pożegnałam etat i obecnie realizuję się w pracy on-line.

Jestem wirtualną asystentką.


Wspieram moich klientów poprzez działania w tle, które pomagają budować ich biznesy, które prowadzą w internecie, a im samym zyskać to, co najcenniejsze: czas. Zazwyczaj głównie poświęcany na bieżące tematy, których przy prowadzeniu własnej firmy nie brakuje. Dzięki mojej pracy pojawia się u nich przestrzeń na kreatywność i nowe ścieżki. To oznacza rozwój ich działalności on-line, któremu przyglądam się z dużą przyjemnością.


Moje wcześniejsze doświadczenia okazały się niezłą bazą do rozpoczęcia pracy jako wirtualna asystentka. Każda z firm, w których pracowałam, nauczyła mnie czegoś innego (jeśli interesuje Cię w jakich firmach pracowałam to zerknij na mój profil na Linkedin).


Jako wirtualna asystentka jestem bardzo dobrze zorganizowana.

Szybko podejmuję decyzje oraz przekazuję informację zwrotną. Na co dzień liczy się konkretny pomysł, lista zadań, a na finiszu najbardziej cieszy mnie terminowe zakończenie projektu i zadowolenie klienta.

Moje TOP10 talentów wg Gallupa:

Indywidualizacja

Strateg

Empatia

Zbieranie

Komunikatywność

Aktywator

Intelekt

Czar

Zgodność

Poważanie

Wspierając biznesy on-line moich klientów, patrzę na nie szerzej, wykorzystując talenty z domeny strategicznego myślenia oraz budowania relacji. A mój główny talent - indywidualizacja - pomaga mi realizować każdą współpracę w inny, świeży sposób.


Prywatnie jestem spełnioną mamą pełnej energii trójki dzieci. Lubię czytać książki kucharskie i gotować, nie jem mięsa, lubię art deco, mam słabość do przedmiotów vintage i od niedawno znowu ćwiczę jogę. Staram się żyć w rytmie slow, co nie zawsze jest możliwe, ale niezmiennie rozwijam się w tym kierunku. 😉