caret-down caret-up caret-left caret-right

Agnieszka jest najbardziej sumienną, ogarniętą i niezawodną osobą, z jaką do tej pory pracowałam. Zdejmuje z ciężkich barków małego przedsiębiorcy bardzo dużo, bo rzeczy pod jej nadzorem po prostu się dzieją. Co Aga ma rozpisane w Asanie, to się wydarzy, nie ma innej opcji 🙂 Jest do tego mega samodzielna i przewidująca, a jak weźmie na siebie jakieś zobowiązanie, zawsze dowozi - jest niezawodna!♥

Poza tym świetnie sobie radzi z koordynowaniem nawet większych projektów i aranżowaniem współpracy wielu podwykonawców na raz, zostając z nimi też w kontakcie. Mega cenię też w naszej współpracy to, że sama cały czas się rozwija, zdobywając nowe umiejętności i doświadczenie. No i za to, że jest nieustraszona i otwarta nawet na największe wyzwania, również te techniczne. Generalnie kiedy wszyscy już wymiękli, Agnieszka zostaje na polu bitwy i domyka temat.

Co tu dużo mówić, po prostu super się z nią pracuje! Mega profesjonalna i super sympatyczna project managerka. Dzięki, że jesteś, Aga!♥

 

Dostałam polecenie właśnie do kontaktu z Agnieszką, za które jestem dozgonnie wdzięczna. Więc jeżeli zastanawiasz się nad współpracą z Agnieszką, to powiem Ci, że to będzie dla Ciebie ogromna rewolucja.

Oczywiście pracowałam z innymi ludźmi, ale niestety nigdy to nie miało takiego sensu i porządku. Zawsze ta praca odbywała się w ogromnym chaosie. Właśnie, dopóki nie poznałam Agnieszki.

Twój biznes zacznie mieć ręce i nogi.

Poczujesz ulgę, bo wreszcie ktoś zajmie się tym porządnie. Pokaże Ci jak od a do zet te wszystkie klocki poukładać swojego biznesu. W tym momencie moja sprzedaż idzie gładko, praktycznie bez mojej większej ingerencji.

Dzięki pomocy Agnieszki działam z ogromną lekkością i satysfakcją. Dlatego się nie zastanawiaj. Jeżeli akurat Agnieszka ma jakieś wolne miejsce, to koniecznie się do niej zgłoś.

Współpracuję z Agą mniej więcej od roku i szczerze przyznam, że nie wiem, gdzie byłby teraz mój biznes, gdyby nie ona.

Największym problemem w mojej firmie od zawsze była organizacja pracy nad poszczególnymi projektami, które miałam poukładane w głowie, ale w praktyce nie wiedziałam, na czym się skupić i w konsekwencji ich wdrażanie zajmowało mi za dużo czasu (albo w ogóle nie dochodziły do realizacji). Marnowałam też sporo energii na zarządzanie bieżączką, zamiast trzymać się planu i odhaczać kolejne punkty z listy...

Na szczęście trafiłam na Agę, która wspiera mnie w strategicznym zarządzaniu projektami, pomaga ustalić priorytety i wyznacza zadania - dzięki temu działam według konkretnego harmonogramu, a nie w totalnym chaosie, jak wcześniej. Pomogła mi również kompleksowo zaplanować, a następnie przeprowadzić kampanię sprzedażową mojego produktu, co sprawiło, że nie tylko mniej się stresowałam w trakcie, ale też mogłam skupić się na tych elementach w mojej pracy, które lubię najbardziej, zamiast martwić się o wynik finansowy.

Aga jest też nieoceniona, jeśli chodzi o wszelkie gaszenie pożarów i wsparcie mentalne, kiedy przychodzi gorszy moment lub gdy po prostu jakiś pomysł czy zmiana wymagają przegadania. Zawsze mogę liczyć na jej pełne zaangażowanie i szczerą opinię, co jest dla mnie niezmiernie ważne. Dzięki niej mój biznes nabrał wiatru w żagle, a ja czuję, że faktycznie mam w mojej firmie prawdziwą "wirtualną podporę" 🙂

Biznesowy check Agi spadł mi z nieba, jak słowo daję. Przez ostatnie miesiące w moim biznesie dużo się zmieniało i ciągle miałam poczucie, że jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik, a ja odkładałam porządny audyt na potem, bo tonęłam w bieżączkach.

W ramach checku Agnieszka przejrzała mega wnikliwie wszystkie moje kanały komunikacji i punkty styku z klientem, i - oczywiście - znalazła parę miejsc, ktore aż proszą się o update. Dodatkowo dostałam super praktyczne wskazówki na temat tego, jak mogę działać jeszcze lepiej i jak trafić do klientów tak, żeby to, co robię czy piszę, było zrozumiale. Serio, spojrzenie na biznes okiem z zewnątrz jest bez-cen-ne.

Najbardziej podobało mi się to, że całość przebiegła sprawnie i cały proces się nie rozwlekał się w ogóle. Szybki formularz, kilka dni później spotkanie, na którym mogłyśmy przegadać najważniejsze kwestie, a na koniec notatka z BARDZO konkretnymi zmianami i usprawnieniami do wdrożenia. Naprawdę super, bo teraz mam wypunktowane od razu, co mam zrobić. Żadnych zgadywanek.

 

Polecam biznesowy check Agi jeśli zastanawiasz się, jak Twój biznes widzi klient. I jeśli wiesz, że na zapleczu biznesu potrzebujesz paru poprawek, ale nigdy nie masz na to ani czasu, ani pomysłu. Aga pomogła mi z tym bardzo. Dziękuję!

 

Alicja Kluczkowska

 

Agnieszka pilnuje chaosu w naszej firmie, w naszych projektach rozdysponowuje zadania, pilnuje terminów i pilnuje mnie. Przede wszystkim Aga jest świetna w organizowaniu i zarządzaniu różnymi projektami. (...)

(...) Nie robi bezmyślnie swoich zadań, tylko zawsze dodaje coś od siebie. Kwestionuje moje pomysły, co często jest bolesne, robi, aby było lepiej i skuteczniej.(...) Agnieszka jest mega dobrze zorganizowana. Wszystko ma w swoim notatniku, który jest jakoś magicznie zsynchronizowany z Asaną zawsze, więc tam jest wszystko.

Potrafi dopasować też sposób komunikacji do konkretnej osoby, do mnie np. przedstawia problem konkretnie w punktach, krok po kroku co, co jest do zrobienia, w czym jest problem. I tak też raportuje, bo wie, że ja takiej formy właśnie oczekuję. Dzięki naszej współpracy wreszcie różne stare pomysły gdzieś tam zagrzebane zostały wdrożone. Tematy, które czekały, zostały rozpisane i delegowane. Wszystko ruszyło naprzód.

Aga odciąża mnie też od nadzorowania postępu postępów nad danymi projektami. Niegdyś były takie tematy, które czekały na moją akceptację tygodniami, a teraz już nie ma takich opóźnień.(...) Ja nie muszę tego kontrolować i to jest mega dla mnie wartościowe. (...) Polecam współpracę z Agnieszką osobom, które nie radzą sobie z chaosem w firmie